Empek forum

I Herkules dupa kiedy ludzi kupa


#1 2013-12-13 22:58:30

voxroboli

Administrator

Punktów :   

premie dla mobilnych

Pewnie każdy słyszał, że za 50 paragonów wzwyż mobilny dostaje 30zł premii dziennie? No to ciekawe czy każdy słyszał o tym, że kierownicy dostali maile, że jeśli jakiś mobilny zbliża się do 50paragonów to żeby go ściągać.

Offline

 

#2 2013-12-26 01:18:21

faworek

Użytkownik

Punktów :   

Re: premie dla mobilnych

O! To ciekawe! Nie słyszałam. U nas dyr nawet dopinguje do tych 50. Niby grafik obilnych samrobił, ale przymyka oko na zmiany, jeśli komuś niewiele brakuje, to może dłużej zostać...

Offline

 

#3 2013-12-27 22:15:58

voxroboli

Administrator

Punktów :   

Re: premie dla mobilnych

centrala wysłała jednak sprostowanie. chodziło im niby o to, żeby tych mobilnych, którzy za szybko dochodzą do 45 paragonów odciążyć... w zasadzie dla mnie nadal to podejrzane, ale oni umyli ręce.

Offline

 

#4 2013-12-28 11:01:03

faworek

Użytkownik

Punktów :   

Re: premie dla mobilnych

AAA! Już chyba kojarzę wątek z 50 paragonami. Osobiście maili nie czytałam, ale przed świętami u nas była faza na kasach. Kasjerzy grudniowi zasuwali za szybko. Centrala sobie wyliczyła, że jeśli w ciągu godziny kasjer kasuje aż 50 paragonów to poświęca niewiele ponad minutę na klienta, Czyli na pewno to świadczy o kolejkach, a przecież kolejek być nie może! Trzeba pilnować rozłożenia równomiernego klientów na wszystkie dostępne kasy! Po to jest Kierownik Sali Sprzedaży!! No i klientowi trzeba poświęcić odpowiednio dużo czasu, nie wolno przecież zaniedbywać paybacków, umbrelli no i zapraszać do wypełniania ankiety! A w minutę chyba tego wszystkiego nie zrobisz, prawa? Tka polityka na pewno nam pomoże w likwidacji kolejek, szczególnie jeśli na górze wprowadzą liczniki: kasjer musi poświęcić na klienta min. 2 minuty! Przed tym czasem nie wolno klienta z kasy wypuścić! Bo chyba do tego to dąży:/

Offline

 
ten pijak który mruczy coś przez sen że póki my żyjemy ona żyje też

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hogwartrpg.pun.pl www.aresmt2.pun.pl www.lovesensimusic.pun.pl www.farmazoni.pun.pl www.script0maniacy.pun.pl