Empek forum

I Herkules dupa kiedy ludzi kupa


#1 2013-12-14 12:30:04

voxroboli

Administrator

Punktów :   

Napisz co Cię denerwuje

Tutaj piszmy o tym co doprowadza nas do szewskiej pasji.

Offline

 

#2 2013-12-15 22:06:46

Halo_User

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Napisz co Cię denerwuje

aktualnie
książka z nadrukiem 35zł, na tym nasza cena 37zł, a dwa dni później jednak 39zł

Offline

 

#3 2013-12-16 18:00:25

Evelyn

Użytkownik

Punktów :   

Re: Napisz co Cię denerwuje

137 aktualizacja instrukcji handlowej, która zazwyczaj nie wnosi nic nowego poza zmianą kilku tytułów, najczęściej na listach TOP. Listach, które w poprzedniej aktualizacji miały swój termin obowiązywania. Strata czasu i energii, bo w 141 aktualizacji znów lista wygląda tak samo, układ stołów również.

Offline

 

#4 2013-12-19 08:57:12

voxroboli

Administrator

Punktów :   

Re: Napisz co Cię denerwuje

przemetkowywanie książek to już chyba apogeum, jeśli w najblizszych dniach dojdą kolejne zmiany cen to już nigdy nei zmienie swojej opinii o naszej firmie. moje ulubione słówko kiedy nie moge niczego znaleźć to SKANDAL i wypowiadam je z uśmiechem do klientów, którzy chyba nawet mnie rozumieją widząc sklep zarośnięty produktem. a gimbaza "woooow jaki klimat, jak w harrym potterze"

to nasz najpopularniejszy dział na tym forum, ale co to? nie ma zbyt wiele do czytania?  to proszę - całe 305 stron ludzkich doświadczeń. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3116795

Offline

 

#5 2013-12-26 01:36:16

faworek

Użytkownik

Punktów :   

Re: Napisz co Cię denerwuje

Denerwują mnie ludzie z centrali z ich durnymi pomysłami na wszystko, a zwłaszcza z mega i niesamowicie i za każdym razem niedopracowaną instrukcją, do której jeszcze tego samego dnia dokłada się aktualizację. Ale szczyt wszystkiego był przy ostatniej zmianie promocji: Zmiana od środy rano, była nocka, żeby ogarnąć. Super, udało się wszystko zrobione! hip hip hura! Otwieramy sklep, mija kilka godzin a tam komunikat w intranecie: hola hola, my tu mamy dla was aktualizację! więc teraz zapierd.... ze zmianami stołów, bo nam się nie chciało info o 4za3 umieścić w zeszłym tygodniu... Cieszyłam się, że to nie ja zapitalałam na nockach, ale było mi tk wściekle przykro za tych wszystkich, którzy usieli to zmienić...

Offline

 

#6 2013-12-26 13:36:00

katniss

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Napisz co Cię denerwuje

Mnie osobiście denerwuje sam fakt, ze mimo braku chęci muszę pracować w tym miejscu ponieważ nie mam innej alternatywy na chwile obecną. Denerwują mnie współpracownicy zarówno ci z mojego salonu jak i ci z całej Polski którzy nie potrafią się zmobilizować, a tylko gadają. Denerwuje mnie to, że przychodząc do tej pracy dwa lata temu miałam wyobrażenie super ekipy, świetnej atmosfery i myślałam, że naprawdę będę częścią społeczności propagującej kulturę i sztukę. Jestem zawiedziona i mam zamiar walczyć o moje marzenia. Bardziej jest mi przykro niż mnie denerwuje, fakt że nie mogę polecić klientowi książki czy płyty, którą znam i uważam za dobra bo najzwyczajniej ich akurat nie mamy. Często zdarza się również tak, że mam całą bądź prawie całą serię na półce, ale pierwsza część to legenda nawet na empik.com i jak tu być prawdziwym doradcą skoro "doradzam" klientowi produkty tylko i wyłącznie pod względem dostępności albo priorytetów wyznaczonych przez górę :( Kolejna rzecz.. nadstany, już nie chodzi nawet o to, że nie znajdujemy połowy rzeczy, ale kurczę przecież to jest niebezpieczne. Ostatnio po dwóch miesiącach nadstanów książkowych po sufit nasza SM kazała mi to poprzestawiać bo odstaje od ściany, ciekawe że zauważyła to dopiero po tym jak klienci zwrócili jej uwagę że to niebezpieczne co słyszałam. O IH i jej aktualizacjach chyba już wszystko zostało powiedziane, ale faktem jest, że kiedy przychodzi codziennie nowa aktualizacja, baa nawet dwie dziennie to moje emocje skaczą od płaczu do śmiechu, nie wspominając już o tym, że często nawet prawidłowo nie potrafią tego pliku stworzyć, bądź zamieszczają mnóstwo błędów. Uważam,że na górze powinny pracować osoby, które zaczynały od najniższych szczebli kariery, jeśli nadal będą tam osoby które w życiu nie stały za kasą to lepiej nie będzie. Dużo bym jeszcze wymyśliła, ale wszyscy to wiemy. A nie można zrobić czegoś żeby zmienił się zarząd? Nie znam się niestety na takich sprawach, ale może jest opcja na jakąś hmm petycję czy coś? Przecież on jawnie zagraża sytuacji finansowej spółki nie?

Offline

 
ten pijak który mruczy coś przez sen że póki my żyjemy ona żyje też

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutokunek.pun.pl www.athenahutis.pun.pl www.synowiewiatru.pun.pl www.pokirena.pun.pl www.cerberus.pun.pl