Empek forum

I Herkules dupa kiedy ludzi kupa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-12-19 09:12:18

voxroboli

Administrator

Punktów :   

wyrozumiałość

może nawet rozumiem wszystkich, którzy tutaj weszli, ale odeszli śmiejąc się ze mnie. Ktoś, nie wiadomo kto, robi forum, na którym chce zebrać wszystkich narzekających. Wszędzie spamuje i ciągle wkurwia, przypominając o braku podjęcia działania i o tchórzostwie... niech spada, on na bank jest podejrzany, empik robi akcje dywersyjną, chcą wywalić myślących, a zatrudnić 'murzynów'.

Chyba spadam.

Bo kiedy widzę załzawione oczy koleżanek, które już nie wyrabiają na zakrętach, a są porządnymi ludźmi i chcą sprostać zadaniu, to wiem, że kres wytrzymałości jest bliski. Każdy ciągnie ostatkiem sił. Depresja, załamanie, głupawka czy złość i agresja.. kanonada stanów emocjonalnych to norma. Nie będę nic więcej pisał. Po prostu myślałem, że narzeka się po to, żeby wiedzieć co zmienić, a nie po to, żeby mieć o czym gadać.

głos ludu wołającego przez zamknięte usta

Offline

 

#2 2013-12-26 01:10:23

faworek

Użytkownik

Punktów :   

Re: wyrozumiałość

Nie poddawajcie się jeszcze! na takie akcje trzeba trochę czasu! Nie każdy zagląda na Kafeterię, lub robią to bardzo nieregularnie. Ja na ten przykład nie zaglądałam tam od początku grudnia, bo było parę ważniejszych spraw, jak chociażby szukanie prezentów;) Ale nawet w swoim salonie i w kilku okolicznych pewnie byłbym w stanie znaleźć paru dodatkowych chętnych;) Nie panikujta, dajta czas!

Offline

 
ten pijak który mruczy coś przez sen że póki my żyjemy ona żyje też

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kareena-kapoor.pun.pl www.prodigy.pun.pl www.patnw.pun.pl www.sampowicze.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl