Empek forum

I Herkules dupa kiedy ludzi kupa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-12-13 13:59:32

voxroboli

Administrator

Punktów :   

Początek WAŻNE

Forum, które czytasz, powstało jako wynik narastającej złości i bezradności z powodu niezliczonej ilości wad, absurdów i uchybień w działaniach zarządu firmy.
Niegdyś pełna kultura i marka sama w sobie, dziś jadąca na wózku dawnej reputacji chora chciwa świnia. Empik.

Miejsce pracy dla tysięcy młodych, ale też i dojrzałych. Studentów, uczniów, matek czy ojców, którzy od lat swoim trudem pomagali budować markę.
Spółka należąca do Skarbu Państwa, w 1994 roku została nabyta przez koncern Eastbridge N.V. z siedzibą w Holandii. Oznacza to tyle, że kapitał firmy nie jest polski, a zyski sklepów trafiają z powrotem do obiegu tylko w części. (jakiej? pewnie marnej)

Forum powstało jako głos ludzi traktowanych po macoszemu przez swoją własną matkę. Jako głos wykorzystywanych i coraz bardziej poniżanych pracowników, którzy zostawiają w pracy swoje zdrowie fizyczne i psychiczne dostając w zamian ochłapy. Dosyć!

Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie, wie o czym tutaj piszę i przyzna mi rację. Ale od tego miejsca oczekuję czegoś więcej niż przytaknięcia z Waszej strony.

Mam dla nas zadanie, które może pomóc zmienić ten świat choć trochę na lepsze.
Nawet jeśli uważasz, że to nie pomoże, napisz dlaczego, gdzie tkwi błąd. Mi i mi podobnym zależy na tym, żeby ten nowy trud nie poszedł na marne, bo dalej tak być nie może. Nawet jeśli uważasz, że Ciebie to nie dotyczy bo wkrótce zmieniasz pracę, lub już jakiś czas temu ją zmieniłeś, przypomnij sobie wszystkie przykre chwile i przekraczanie granicy Twojej wytrzymałości, i pomóż zawalczyć o przyszłość dla swoich rodaków. Nie wiesz przecież, czy Twoje rodzeństwo, znajomi czy może dzieci nie będą zmuszeni do podjęcia pracy w firmie, z której już większość chciałaby uciec, a nie ma dokąd.


Krok pierwszy http://www.empek.pun.pl/viewtopic.php?pid=3  <--TUTAJ


Forum działa od 13.12.2013. Bez osób, które trafiają na nie z różnych powodów, a nie rejestrują się i nie dodają swojej cegiełki, nie ma rozwoju. Wizyt było już całe mnóstwo, jednak każdy widzi tylko zionące pustkami tematy. Dlatego proszę, nie zniechęcajcie się, bez WAS nic nie powstanie, nie bądźcie tymi, którzy zawsze czekają na gotowe!!!

Offline

 
ten pijak który mruczy coś przez sen że póki my żyjemy ona żyje też

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poprykajmy.pun.pl www.ironbroasg.pun.pl www.telinf.pun.pl www.dianne-forum.pun.pl www.shinobizone.pun.pl